spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Roberti i kthehet dashurisë së vjetër, vjen lajmi i shumëpritur nga Nora

Një ndër çiftet më të njohura të showbizit.

Raporti i tyre u kris dhe Roberti e Nora i dhanë fund martesës së tyre, shkruan nzoom.biz.

Ata kanë një vajzë dhe si duket komunikimi i tyre vazhdon të jetë i qetë.

Por, tashmë gjithçka ka ndryshuar madje dyshohet se Roberti sapo na e dha lajmin e shumëpritur.

A po i kthehet ai dashurisë së vjetër?

Detajet mund t’i kuptoni duke ndjekur insertin e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news