spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Dafina vazhdon me pastrim, largon edhe Noizyn nga lista e miqve

Ishin miq të mirë, bashkëpunëtor e madje publikuan edhe duet.

E kemi fjalën për Dafina Zeqiri dhe Noizy, shkruan nzoom.biz.

Dyshja ishin të afërt por diçka ndodhi dhe papritur ata kanë larguar njëri-tjetrin nga lista e miqve në Instagram.

Këtë kohë Dafina ka prishur punët edhe me Dj Geek, Taynen e disa të tjerë.

Detajet e plota nga trekëndëshi Dafina-Ledri-Sara mund t’i ndiqni në insertin e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news