spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Edona qartet keq, i kapet Ganisë dhe e ofendon rëndë

Janë dy nga banorët më të pëlqyer e komentuar nga masa.

E kemi fjalën për Edona James dhe Gani Gërmia, shkruan nzoom.biz.

Dyshja janë shpallur të preferuarit e publikut dhe si duket kjo ka ndikuar që brenda shtëpisë të nisin konfliktet.

Ishte Edona e cila shpërtheu keq ndaj konkurrentit tjetër duke i thënë se nuk i jep vëmendje.

Në anën tjetër, n’ZOOM me Albina Zeneli ju pati sjell një insert në lidhje me qëndrimin e banorëve brenda ‘BBVK’.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news