spot_img
2.5 C
Pristina
10/12/2023

Nga inati për Albën, Lumbardhi shfryhet tek Blerando

Debatet e shumta në ‘BBVK’ po vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes.

Këtë herë ndodhi një përplasje mendimesh nga Blerando dhe Lumbardhi, njofton nzoom.biz.

Ky i fundit nuk di ta menaxhojë stresin që i’a krijoi Alba.

Bukuroshja shqiptare e injoroi hapur duke i kthyer shpinën dhe nga inati që ajo e zgjodhi Azemin, Bardhi po e shpreh mllefin tek banorët tjerë.

Se kush do ta lë shtëpinë nga 6 banorët e nominuar, mbetet të shihet në spektaklin e radhës. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news