spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Anita i qartet Alaudinit: Qe 100 herë të kam thënë mos mu përzij në opinione

Sonte spektakli i radhës i ‘BBVK’ po vazhdon me debate të shumta.

Këtë herë edhe opinionistët po kapen keq me banorët, shkruan nzoom.biz.

Anita dhe Bledi u acaruan me Gani Gërminë dhe Bleron.

Ky i fundit i’u kap nga fjala opinionistit Mane.

Kurse, Anita e ofendoi rëndë Ganinë me fjalët ‘Shikohu në pasqyre’, dhe Alaudini e ka kundërshtuar atë.

‘Qe 100 herë të kam thënë mos mu përzij në opinione’, tha mes tjerash Anita.

Detajet e plota i gjeni në videon e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news