spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Bledi e qet ‘prej taktit’ Bleron, shikoni reagimin e tij

Spektakli i ‘Big Brother Vip Kosova’ po thyen rekorde të klikueshmërisë.

Kjo për arsye se debatet e ashpra janë pjesë e lojës, shkruan nzoom.biz.

Në pyetje janë plot 200 mijë euro dhe banorët po acarohen me njëri-tjetrin.

I radhës ishte Blero i cili u bë nervoz me opinionet e Bledit.

Blerando: Me çmimet e Lindës, unë e fshij prapanicën

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news