spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Blerando: Me çmimet e Lindës, unë e fshij prapanicën

Ky Prime sonte qenka zjarr.

Debatet e ashpra janë pjesë e këtij spektakli, shkruan nzoom.biz.

Anita i qartet Alaudinit: Qe 100 herë të kam thënë mos mu përzij në opinione

Pas Bleros dhe Bledit, edhe Blerando ka filluar të flas me tone të larta.

Ishte pikërisht i riu që u shpreh me fjalë të rënda karshi Linda Halimit.

‘Me çmimet që i paska fituar ajo, unë e fshij prapanicën time’, tha ai. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news