spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Kush i vodhi zemrën? Qeqa në lidhje dashurie, i vjen mesazhi interesant gjatë intervistës

Qeqa Krelani ishte e ftuar në n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo u sfidua me pyetjet pikante të emisionit, shkruan nzoom.biz.

Gazetarja seksi hapi zemrën e tregoi shumë detaje nga jeta private.

Shikoni insertin e mëposhtëm dhe mos e humbisni momentin kur Qeqës i vjen një mesazh nga një person. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news