spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Edona Vesës: Me kon e mira nuk t’kish lon burri! Pamje tmerruese që nuk u transmetuan kurrë

Tensionet e shumta po vazhdojnë të jenë pjesë e spektaklit të radhës.

Në këtë sezonë të ‘Big Brother Vip Kosova’ personazhet po rrëfejnë historitë e tyre, shkruan nzoom.biz.

E radhës ishte Vesa Vllasaliu e cila e tregoi lidhjen e pastaj ndarjen nga i fejuari, futbollisti Mergim Berisha.

Ky i fundit u martua me Edonën, që njëherësh ishte mikeshë e ngushtë e Vesës.

Vllasaliu u acarua pak me Edona James dhe ajo i tha ‘Me kon e mira nuk t’kish lon burri’. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news