spot_img
2.5 C
Pristina
10/12/2023

Elira Shala i jep fund beqarisë, ja fotot përrallore të dasmës

Elira Shala është një këngëtare e njohur nga Kosova.

Ajo e ka dëshmuar për performanca Live dhe pëlqehet shumë nga audienca, shkruan nzoom.biz.

Këtë herë vjen një lajm i mirë nga jeta private e saj.

Këngëtarja Shala i dha fund beqarisë, duke i martuar me Endritin.

Ndiqni fotosesionin përrallor të Elirës. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news