spot_img
10.3 C
Pristina
25/04/2024

Gjesti i Ilirit e ‘qet nga vetja’ Fifin: Ule dorën….

Skena e “Dancing With The Stars” është kthyer në një arenë dyluftimi, me yjet e ndara në dy skuadra.

Gjykimi i jurisë ka ngjallur debate të forta, shkruan nzoom.biz.

Një moment edhe Fifi është kapur me Ilir Shaqirin, i cili me dorë ka bërë një gjest duke treguar se fjalët janë të tepërta aty ku punohet.

Bora: Fifi, si je ndjerë gjatë kësaj jave?

Fifi: Shumë mirë. Unë mendoj që ku ka prova ka zhurmë, ku ka zhurmë ka punë. Ilir mos me atë dorën.

Iliri: Ku ka prova, ku ka punë, nuk ka fjalë.

Fifi: Ça thua ore?

Iliri: Juve jeni të gjithë nxënës amator që po ju mësojnë gërmën “a” të kërcimit dhe duhet të respektoni koreografët. Jo të dilni mbi ata me individualizmat tuaj.

Fifi: Kur ka folur Dioni nga ana profesioniste ne e kemi dëgjuar të gjithë. Sikurse e tha Xhuli, ne jemi të gjithë karaktere të forta dhe nuk durojmë dot të na urdhërojnë.

Iliri: As balerinët profesionist?

Fifi: Jo, ka qenë kur ka folur Xhuli, jo profesionistët.

Përndryshe, n’ZOOM me Albina Zeneli në episodën e kaluar ju ka treguar pak detaje sa i përket ‘luftës’ që po zhvillohet mes konkurrentëve dhe jurisë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news