spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Ndodhi edhe kjo, Afrona reagon për lojën e Bleros brenda ‘BBVK’

Debatet e shumta janë pjesë e ‘Big Brother Vip Kosova’.

E filluan me Edonën dhe Vesën e vazhduan me Blerandon dhe Gani Gërmia, shkruan nzoom.biz.

Ky i fundit spektaklin e kaluar e rrëfeu një ngjarje jashtëzakonisht të ndjerë për vdekjen e vëllaut të tij.

Pa komentuar nuk mbeti as Afrona Dika e cila përmes një postimi foli për debatet e ashpra që po ndodhin brenda shtëpisë më të famshme në Kosovë. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news