spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Pas debatit me Edonën, Blero i bërtet Vesës dhe e detyron të qaj

Mbrëmë ishte debat i ashpër mes Edona James dhe Vesa Vllasaliu.

Kjo e fundit ishte e acaruar për shkak të ndodhive të fundit dhe nuk u përmbajt, shkruan nzoom.biz.

‘Unë kom familje e ti ski’, ofendimi i Vesës përlot Edonën

Vesa e ofendoi Edonës dhe ajo u përlot e pastaj natën vonë ajo u kritikua nga Blero.

Këngëtari i’u drejtua konkurrentes Vllasaliu me ton të lartë e të bërtitura kurse Vesa nuk duroi dhe ka qarë me dënesë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news