spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

‘Unë kom familje e ti ski’, ofendimi i Vesës përlot Edonën

Edona James po vazhdon të jetë më e atakuar nga meshkujt.

Por, anash nuk kanë mbetur as debatet e ashpra me femrat, shkruan nzoom.biz.

Ishte Vesa Vllasaliu ajo e cila së fundmi i’u kap Edonës dhe e ofendoi rëndë.

‘Unë kam edukatë e familje e ti nuk i ki’, ishte përplasja e vajzave që bëri James të qaj me lot.

Përndryshe, emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju solli disa detaje nga qëndrimi i banorëve në ‘BBVK’, mos e humbisni insertin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news