spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Xhelozia e theksuar e Azemit dhe Lumbardhit, Alba befason me reagimin

Spektakli i radhës i ‘BBVK’ filloi me Albën dhe Azemi.

Ky i fundit u ndje pak në siklet për ndjenjat karshi bukuroshes nga Shkodra, shkruan nzoom.biz.

Në anën tjetër është edhe Lumbardhi i cili që nga fillimi e ka shprehur interesimin për konkurrenten Vukaj.

Për më shumë detaje ndiqni edhe insertin e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM.

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news