spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

‘Për me marrë vota, aktron sikur osht bashkë me grun’, Metit i dalin në shesh gënjeshtrat

Meti Alshiqi është banori që po përplaset me shumë konkurrentë brenda shtëpisë së ‘BBVK’.

Nëse flasim për jetën private, ai prej vitesh jetonte në Suedi me bashkëshorten, njofton nzoom.biz.

Ai pati krizë të madhe në raportin me Blertën që për pubikun nuk është personazh i njohur.

n’ZOOM nga burime të sigurta ka zbuluar identitetin e saj e po ashtu edhe profesionin dhe bizneset fitimprurëse që posedon Blerta.

Meti nuk po e pranon se është ndarë, duke e përmendur shpesh atë dhe dy fëmijët e tij. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news