spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Blero i bindur se e fiton ‘BBVK, ja deklarata e tij pak para hyrjes

Blero është një këngëtar i njohur dhe shumë i dashur për publikun.

Ai u bë pjesë e ‘Big Brother Vip Kosova’, shkruan nzoom.biz.

Artisti kosovar mori simpatinë e masës por ka edhe persona që e kritikojnë.

Por, Blero në fakt po e mban vetën e krijon aleata të forta me personazhet që po shpallen të preferuar nga televotimet.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ka intervistuar atë pak para se të bëhej pjesë e kësaj aventure televizive ku në mes janë 200 mijë euro.

Ndiqni insertin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news