spot_img
2.5 C
Pristina
10/12/2023

‘Isha me to, plus 75 kg’, Fifi bën lëmsh rrjetin me deklaratën e sikletshme

Njihet për natyrën e saj shpërthyese.

Fifi nuk bën kompromis me të vërtetën, shkruan nzoom.biz.

Ajo është aktualisht garuese në ‘Dancing with the stars’ dhe po kritikohet me raste për vallëzimin e saj.

Filloreta dhe Ilir Shaqiri u kapën në disa momente dhe artistja nuk u kursye me deklaratat e sikletshme.

n’ZOOM me Albina Zeneli ju sjell një insert nga ky kompeticion. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news