spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Përmend Loredanën në këngën e re, Mozzik i reagon ashpër Ledrit

Ledri Vula theu heshtjen.

Pasi qëndroi i qetë edhe në rrjetet sociale, arsyeja paska qenë mjaft interesante.

Reperi i cili po diskutohet shumë për jetën private dhe ndarjen nga Sara Hoxha, publikoi një projekt të ri.

‘Paranormal’ mban titullin kënga dhe teksti aludohet se ka të bëj me Sarën dhe Dafinën.

Ledri nuk la pa përmendur as Loredanën e për këtë reagoi edhe Mozzik.

Ndiqni insertin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news