spot_img
2.5 C
Pristina
10/12/2023

I ngacmuan partnerin, e dashura aktuale e Bleros ka një mesazh për Lindën

Mbrëmë ishte spektakli i radhës i ‘BBVK’.

Të preferuar u shpallën Azemi, Edona dhe Gani Gërmia, shkruan nzoom.biz.

Në anën tjetër në nominim direkt doli Blero sepse u zgjodh si emër nga Blerando dhe Shqipja.

Linda akoma vazhdoi me akuza ndaj këngëtarit Muharremi teksa këtë gjë nuk e ka pritur aspak mirë e dashura aktuale e Bleros.

Për më shumë detaje n’ZOOM ju ka përgatitur një insert në lidhje me garën e frikshme që po zhvillohet brenda shtëpisë më të famshme të momentit. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news