spot_img
9.9 C
Pristina
28/05/2024

Mozzik me tekst kushtuar Lorit, reagon partneri i saj Karim?

Mozzik publikoi një projekt të ri.

Ai mban titullin ‘Zani’, shkruan nzoom.biz.

Vargjet janë shkruar nga vetë reperi teksa aludohet se ka dozë personale në to.

A reagoi ish-i i Mozzik dhe partneri i saj i ri?

n’ZOOM me Albina Zeneli ju njeh me disa detaje nga kjo prurje e re. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news