spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Meti e qëlloi me grusht Blerandon, publikohen pamje të tjera tmerruese

Mbrëmë ishte spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Kosova’.

U diskutuan debatet mes banorëve, shkruan nzoom.biz.

Përjashtimi i Metit shkaktoi polemika të shumta.

Në ndërkohë janë transmetuar edhe disa pamje shqetësuese të përleshtjes fizike mes ish-konkurrentit Alshiqi dhe Blerandos.

Detajet tjera mund t’i kuptoni duke ndjekur insertin e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news