spot_img
2.5 C
Pristina
10/12/2023

Me Diellzën, pa Afërditën! Mbahet ‘Ballo Shqiptare 2023’

Mbrëmë u mbajt edicioni i radhës i ‘Ballo Shqiptare’.

Morën pjesë shumë personalitete nga politika, arti, kultura e muzika.

Nuk munguan fytyrat publike ku n’ZOOM i intervistoi disa prej tyre.

Por, këtë vit ishte një ndryshim.

Jemi mësuar që ky eveniment të organizohet nga dy bukuroshet, Diellza dhe Afërdita.

Kjo e fundit nuk ishte e pranishme dhe kjo për arsye se ish-misset i dhanë fund miqësisë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news