spot_img
7.5 C
Pristina
02/03/2024

Premierë: Vegim Furra vjen me ‘Goten e kam thy’

Vegim Furra ka publikuar projektin e ri.

Ai mban titullin ‘Gotën e kam thy’, e cila erdhi edhe me videoklip, shkruan nzoom.biz.

Producent i prurjes së re është G-Record që shkruan dhe tekstin, për soprano saksofon u kujdes Dardan Gjinolli, kurse klipi u vizualizua nga DreamFilms.

Vegimi kohë më parë ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash foli për rrugëtimin e tij në muzikë.

Për më shumë ndiqeni këtë premierë.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news