spot_img
7.5 C
Pristina
02/03/2024

Kurrë s’ka qenë më lirë e mirë! Udhëto me ofertat e ‘çmendura’ të Luli Travel

Po afrohemi drejt festave të fundvitit.

Tanimë na shtohet dëshira që këto festa t’i kalojmë me personat e dashur, shkruan nzoom.biz.

Për këtë gjë kujdeset Luli Travel ku mundëson me oferta tejet të volitshme të vizitoni vende e të krijoni kujtime të bukura.

Fluturo lirë dhe sigurtë me çmimet më konkurruese në vend ku për ju kujdeset një staf profesional i cili është në dispozicion 24 orë në 7 ditë të javës.

Luli Travel merret po ashtu edhe me sigurime shëndetësore, sigurime të automjeteve dhe rezervime për hotele në Turqi dhe jo vetëm.

🚌 Autobus komod dhe staf profesional.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=864297032153665

Për detaje të tjera në tekstin e mëposhtëm i keni mënyrat e komunikimit me Luli Travel:

✈ Agjensioni Turistik Luli – Skenderaj ✈
Tel: 028 512 776
Mob: 044/49 37 30 90
🇩🇪 +49 157 88984049
Email: [email protected]
Web: www.lulitravel.de.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=863841605532541&set=a.528827935700578

(Artikull sponzorizues)

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news