spot_img
7.5 C
Pristina
02/03/2024

Arbana largohet nga Top Channel, zbulohet sherri me produksionin

n’ZOOM ju ka raportuar për nisjen e sezonës së re të ‘Big Brother Vip Albania’.

13 janari do të jetë data kur banorët futen brenda në shtëpi e garojnë për çmimin e madh prej 100 mijë euro, njofton nzoom.biz.

Por, viti 2024 vjen edhe me një ndryshim.

Arbana Osmani dha dorëheqje nga Top Channel, dhe kjo gjë ndodhi me sherr.

Ndiqni insertin e mëposhtëm e mësoni detajet e reja nga ky format. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news