spot_img
7.7 C
Pristina
02/03/2024

Kur jeta të jep një mundësi të dytë, Azemi pati biletë kthimi

Nga televotimi i natës, ai që u largua ishte Azemi.

Por, jeta duket se i’a dhuroi një mundësi të dytë, shkruan nzoom.biz.

Banori Gagica u rikthye nga bileta e kthimit.

Ai u mirëprit nga konkurrentët tjerë dhe nga kjo kuptojmë se Azemi pati simpati edhe nga bashkëbanuesve brenda shtëpisë së ‘BBVK’. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news