spot_img
7.5 C
Pristina
02/03/2024

Mirsa bëhet nënë për herë të tretë

Mirsa Kërqeli ka kohë që i’u largua muzikës.

Kjo sepse ajo filloi një jetë të re me bashkëshortin dhe 2 fëmijët, shkruan nzoom.biz.

Nga këngëtarja e dikurshme sot kemi një lajm të mirë.

Mirsa u bë nënë për herë të tretë dhe djali quhet Ari.

Ky ishte postimi emocionues i saj. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news