spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Ëmbëlso festat me SHIJO, ja befasia e tyre për Shën Valentin

Po afrohet dita kur çiftet festojnë Shën Valentinin.

14 shkurti njihet ndryshe si dita e të dashuruarve, shkruan nzoom.biz.

Në këtë datë ata që duhen e shprehin ndjenjën përmes dhuratave.

E, për këtë kujdeset më së miri SHIJO.

Ushqime tradicionale, ëmbëlsira e po ashtu mund t’i shijoni të gjitha llojet e produkteve që ofron ky brend.

SHIJO zbukuron datat tuaja të rëndësishme dhe për më tepër stafi i tyre profesional janë vetëm një telefonatë larg teje.

Për më shumë detaje shkoni tek faqja zyrtar e SHIJO.

Festoni me personat e zemrës, përfito zbritje për festën e Shën Valentinit vetëm në SHIJO. /nzoom.biz/

(Artikull sponzorizues)

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news