spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Young Zerka pranon dhuratë live në emision, por kush i’a solli?

Young Zerka ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai foli për risitë e fundit në muzikë, shkruan nzoom.biz.

Këngëtari shqiptar mes tjerash zbuloi pak detaje edhe nga privatësia e tij.

Duke e ditur që shpesh diskutohet për lidhjet e dashurisë, publiku dëshiron të kuptojë edhe nga kjo pjesë.

Por, kush e ka befasuar atë gjatë intervistës?

Këto dhe detaje tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news