spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

E la muzikën për studime! Syzana Gashi, nëna e 4 fëmijëve rikthehet fuqishëm

Syzana Gashi ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo e shënoi rikthimin e fuqishëm pas shumë vitesh pauzë, njofton nzoom.biz.

Një rrëfim i ndjerë ku këngëtarja nga Mushtishti pohoi se për shkak të studimeve e braktisi karrierën.

Ani pse u martua dhe është nënë e katër fëmijëve, Syzana pati ‘guximin’ që të rikthehet me energji pozitive për të punuar për projektet e reja.

Intervista e plotë ju sjell të gjitha detajet e nevojshme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news