spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

I shau të gjithë me familje, reagon keq ish-i i Meritonit

Meriton Mjekiqi është banor në ‘BBVA’.

Ai ka rrëfyer se ka një djalë i cili është autik, shkruan nzoom.biz.

Ky rrëfim ka bërë për vete të gjithë e madje historinë e tij lidhur me ish-partneren Ergesta e kanë paragjykuar.

n’ZOOM ju sjell një insert për raportin e tyre.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni insertin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news