spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Punoi si kamarier për ta financuar projektin e parë, njihuni me Vullnet Haliti

n’ZOOM me Albina Zeneli pati të ftuar një këngëtar të ri.

Bëhet fjalë për Vullnet Haliti nga Mitrovica, shkruan nzoom.biz.

Ai ka zbuluar disa detaje nga jeta e tij private duke thënë se ka punuar si kamarier në mënyrë që të mbledh para.

Realizimin e projektit të parë e bëri ai me shumë vështirësi.

Ndiqni insertin e plotë në linkun e mëposhtëm dhe informohuni në lidhje me këtë histori suksesi nga i riu. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news