spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Sot e asaj dite! Hasmëria e theksuar e reperëve kosovar

n’ZOOM me Albina Zeneli çdo javë ka trajtuar tema të ndryshme.

Pjesë e emisionit ishin edhe emrat e reperëve që dikur ishin bashkëpunëtor e tani nuk flasin më, shkruan nzoom.biz.

Të gjithë e mbajmë në mend miqësinë e ngushtë mes Getoar Selimit dhe Agon Amigës.

Por, gjërat kanë ndryshuar me kalimin e viteve dhe dyshja më nuk kanë asnjë raport.

Për detaje tjera ju ftojmë ta ndiqni insertin e mëposhtëm. /nzoom.bi.z/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news