spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

‘I dhashë nënës tënde edhe gjak’, Besi nxjerr ‘të palarat’ e Xhensilës

Ishte një ndarje e bujshme që mori jehonë të madhe në mediat rozë.

E kemi fjalën për Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, shkruan nzoom.biz.

Dyshja duket se janë ndarë me sherr sepse po vazhdojnë thumbimet për njëri-tjetrin.

 

Derisa Besi publikoi ‘Mosmirnjohja’ me Eli Malaj ku thuhet se teksti ishte dedikim për këngëtaren aktori nuk ka gjetur ende qetësi.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni insertin e mëposhtëm realizuar nga n’ZOOM. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news