spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Ofertat e mira rrëmbehen sa hap e mbyll sytë, Hotel Leon ju premton verë të paharruar

Qershori erdhi dhe temperaturat janë rritur.

Kur shohim diellin, gjëja e parë që na bie ndërmend sidomos në fundjavë është bregdeti, shkruan nzoom.biz.

Bregdeti i Shëngjinit mbetet destinacioni kryesor i pushuesve nga Kosova për t’i kaluar pushimet e verës.

Ka të tillë që ditët e plazhit i caktojnë muaj më parë duke nxituar por parë me kujdes ofertat për rezervimet e tyre.

n’ZOOM sot ju njeh me një hotel që mirëpret turistët me shërbime cilësore.

Bëhet fjalë për Hotel LEON, të cilin mund ta gjeni dhe në rrjetet sociale.

Eh, kush nuk do të dëshironte që kur hap sytë para ti ketë këto pamje që janë thjesht të MAHNITSHME.

Këto janë benefitet që do t’i keni nëse vendosni të kaloni kohë relaksi dhe momente të paharruara.

Hotel Leon, vendi ku shkoni si mysafir e përfundoni miq!

Nëse familja është lumturi, deti është shëndet dhe argëtim.

Plazha gjendet shumë pranë hotelit e përshtatshme dhe për ecje mëngjesi për ju që nuk dëshironi ta lini anash stërvitjen.

Andaj, nxitoni dhe merrni ofertat e volitshme të këtij hoteli.

Adresa: Shëngjin – Kune/Kontakti: +355 68 60 79 700. /nzoom.biz/

(Artikull i sponzorizuar)

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news