spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Malsorja shpërthen nga inati, kapet keq me gazetaren kosovare

Emisioni n’ZOOM javën e kaluar ju solli një temë mjaft interesante.

‘Personazhet publike kërkojnë para për intervista’, ishte titulli i insertit.

Për këtë gjë kanë reaguar disa nga protagonisët e stories e mes tyre edhe Malsorja.

Kjo e fundit u bë e famshme nga Live-t në TikTok dhe reagoi keq ndaj gazetares.

Detajet mund t’i kuptoni duke parë storien e plotë. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news