spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Jeta luksoze e Lola Haradinaj, gazetarja i shkon mysafire dhe mbetet pa fjalë

Janë të njohura për jetën luksoze që bëjnë.

Flitet për Anita dhe Lola Haradinaj, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit ishte pjesë e n’ZOOM ku foli për të rejat në karrierën e saj.

Bukuroshja kosovare mes tjerash i rrëfeu edhe disa detaje nga jeta private që publiku më parë nuk i ka ditur.

Për këto dhe të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news