spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Premierë: ‘Atmosfera sonte’ publikohet nga Syzana Gashi

Syzana Gashi nuk po ndalet me risi.

2024-ta padyshim i takon vetëm asaj, shkruan nzoom.biz.

Pas sukseseve me bashkëpunime, këngëtarja e njohur ka vendosur të vij si soliste.

Ajo ka publikuar këngën e re që mban titullin ‘Atmosfera sonte’, e punuar nga Ardian Kastrati me muzikë dhe orkestrim.

Syzana ka sfiduar vetën duke e shkruar tekstin e këtij projekti.

Kurse, për anën vizuele u përkujdes si zakonisht M Production.

Për më shumë detaje ndiqni këtë premierë. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news