spot_img
22 C
Pristina
13/04/2024

Së shpejti ‘Wonder Waffel Kosova’, ëmbëlsi e kryeqytetit

Ani pse pandemia po vazhdon në kryeqytet po hapen shumë biznese të reja.

I radhës që pritet të marrë frymë ëmbël është edhe Wonder Waffel, njofton nzoom.biz.

Ata janë në përgatitje për një hapje ku do ketë të ftuar njerëz nga profile të ndryshme.

Veçantia e këtij brendi është se ushqimet i karakterizon një ëmbëlsi dhe pamje tejet joshëse që ju bën për vete.

Përndryshe, Wonder Waffel i themelua më 2012 në Berlin të Gjermanisë.

Për një shije super të mirë, këtu mund ta gjeni Wonder Waffle. /nzoom.biz/

(Artikull i sponzorizuar)

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news