spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Njihuni me bukuritë e Driada Restaurant në Tetovë

n’ZOOM në edicionin e fundit solli një material nga Tetova.

Këtë vikend kemi vendosur të merremi me Driada Restaurant, shkruan nzoom.biz.

Shikoni hapësirat e mëdha të mbushura me gjelbërim dhe ambientet e bukura për fëmijët tuaj.

Tash e 4 vite Driada mirëpret klientët duke ju servirur ushqime nga më të ndryshme dhe ato janë më shumë SteakHouse.

Sapo t’i shihni këto pamje do merrni menjëherë celularin e do i telefoni për të bërë rezervim. /nzoom.biz/

 

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news