spot_img
8.7 C
Pristina
22/04/2024

Doni rehati, argëtim, ushqim cilësor dhe komoditet? Adresa është ‘Driada Restaurant’

Një vend i bukur e me traditë shumëvjeçare.

Bëhet fjalë për Driada Restaurant, shkruan nzoom.biz.

Tash e 4 vite në zemër të Tetovës keni mundësi të argëtoheni e të shijoni ushqimin e shijshëm.

n’ZOOM ishte pjesë e familjes së madhe të Driadës e ju sjell disa pamje mahnitëse.

Kjo vlen për ju që ende nuk e keni zgjedhur një vend për pushime dhe nëse jeni në mëdyshje ne u’a zgjedhim këtë.

Shikoni storien e mëposhtme, vizitoni këtë vend e do na falenderoni pastaj. /nzoom.biz/

(Artikull sponzorizues)

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news