spot_img
19.8 C
Pristina
21/09/2023

Nxitoni, zbritje marramendëse në të gjitha pikat e Agnesa-B

Zbritjet e mëdha kanë filluar e do vazhdojnë disa ditë.

Rrjeti i madh dhe i njohur i veshjeve ‘Agnesa-B’ ka bërë një njoftim për klientët e tyre, shkruan nzoom.biz.

Në të gjitha pikat e ‘Agnesa-B’ mund të përfitoni zbritje e po ashtu shumë dhurata.

Për detaje tjera ndiqni disa nga postimet e tyre dhe nxitoni për të përfituar nga ofertat marramendëse.

Për një stil unik e ngjyra tejet të bukura, mos hezitoni adresën e dini. /nzoom.biz/

(Artikull i sponzorizuar)

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news