spot_img
7.7 C
Pristina
02/03/2024

SEMA, vend ideal për familjet tuaja

Vendet atraktive janë gjithmonë të frekuentuara nga njerëzit të cilët preferojnë të kalojnë kohë të vlefshme me personat e dashur.

Edicioni i ri i emisionit n’ZOOM këtë herë ju njeh me veçantitë e SEMA Restaurant, shkruan nzoom.biz.

Rubrika ‘Ku po shkojna’, ju njofton me disa detaje nga kjo hapësirë e bukur e cila gjendet në qendër të Durrës ku vizitohet jo vetëm nga qytetarët vendas por edhe nga turistët e huaj.

Ndiqni pak nga SEMA dhe binduni për këto që po i themi ne.

 

 

(Artikull i sponzorizuar)

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news