spot_img
31.1 C
Pristina
18/06/2024

Njihuni me Boasi, aromë natyrale nga çdo kokërr kafeje

E krijuar më 1930 në Itali, më konkretisht në Genoa ku ky vend njihet edhe si port.

Madje, vite më vonë është quajtur “Shkollë” specialistësh për pjekjen e kafesë, njofton nzoom.biz.

Boasi Caffe është njëra ndër brendet më të njohura, aty ku është bërë bashkë pasioni me teknologjinë dhe e gjitha u shndërrua në një histori suksesi.

Edhe Kosova ka pasur fatin që Boasi Caffe të jetë pjesë të tregut.

Portali nzoom.biz sot ju njeh me të gjitha faqet zyrtare të këtij brendi të kafes ku përveç aromës ka edhe shijen e parezitueshme.

Vizitoni Boasi Caffe dhe do të bindeni se ata janë duke e sjellur edhe më shumë aromën natyrale nga çdo kokërr kafeje.

Në Instagram-in e tyre zyrtar mund të gjeni po ashtu edhe ofertat e fundit të aparatave e kapsulave me çmime promocionale.

Për porosi mund të shkruani tek faqja apo të kontaktoni në +383 44 506 506. /nzoom.biz/

(Artikull sponzorizues)

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news