spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Dilemën e dimrit se ku të shkoni u’a heqim ne! Vizito n’Bjeshkë Agroturizëm dhe binduni

Kur temperaturat zbresin dhe fillon dimri jemi gjithmonë në mëdyshje se a të dalim apo jo?

Por, kur e ke një vend si opsion çdo gjë pastaj bëhet e lehtë, shkruan nzoom.biz.

Sot ne do ju japim një rekomandim e pastaj do na falenderoni.

E kemi fjalën për Restaurantin n’Bjeshkë Agroturizëm i cili gjendet në fshatin Zaplluxhe të Dragashit.

Një vend me ushqime Bio dhe panoramë mahnitëse në lartësi mbi 1500 m.

n’Bjeshkë ofron hapësira të mjaftueshme për të kaluar momente të paharruara me familjarë e miq.

Por, nuk mungojnë as organizimet e ndryshme muzikore që stafi kujdeset deri në detajin e fundit që këto mbrëmje të kalojnë ashtu siç duhet.

https://www.instagram.com/p/CRRbHknF7H8/

https://www.instagram.com/p/CXWcz5AIpF2/

Është gjithmonë kënaqësi ta shohësh ushqimin tënd të preferuar teksa shërbehet nga stafi i n‘bjeshkë Agroturizëm të cilët janë të kualifikuar për pozitat përkatëse.

Jo jo, nuk keni nevojë të udhëtoni jashtë Kosovës për t’i vizituar qendrat e njohura të skijimit sepse infrastruktura e fshatit Zaplluxhë mundëson që adhuruesit e dimrit dhe skijave të kalojnë kohë të vlefshme me personat më të dashur.

E, së fundmi ata kanë një lajm të rëndësishëm për të ndarë me ne.

‘n’Bjeshkë te Guri i Zi po formësohet në sektorin e agroturizmit. Zyrtarisht anëtare në Unionin e Turizmit të Kosovës. Të përkushtuar për të ofruar më të mirën!’, kanë shkruar ata në rrjetin social Instagram.

Për ju që ende nuk keni pasur fatin ta vizitoni këtë vend ju ftojmë ta shihni kontaktin e tyre: +383 49 727 954 si dhe të shkruani në rrjetet sociale të n’Bjeshkë.

Nxitoni, shkoni e pastaj na falenderoni! /nzoom.biz/

(Artikull i sponzorizuar)

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news