spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

‘DAX Cases’, ide kreative dhe të personalizuara gdhendur në telefonat tuaj

 

Femrat janë ato që kanë dëshirë që celulari i tyre të ketë pamje të bukur.

E, për këtë gjë nevojiten ata që kujdesen për fotrollat e telefonave, shkruan nzoom.biz.

Në Kosovë më e njohura për momentin është kompania DAX e cila është faqja e parë online me ide të personalizuar.

https://www.instagram.com/p/CY6XJ7SIri4/

n’ZOOM ka realizuar një intervistë të shkurtër me ata që qëndrojnë prapa këtyre krijime të hatashme që kanë arritur të rrëmbejnë zemrat e fansave që i dëshirojnë ato.

https://www.instagram.com/p/CYTubXCowMG/

E themeluar më 2018 nga tre dizajnerë profesionalë me ide inovative dhe kreative, ky biznes i vogël ka rezultuar të jetë i suksesshëm falë punës me zell dhe përkushtim të dizajnerëve grafik.

https://www.instagram.com/p/CTrRnfJoF04/

Ata janë të fokusuar në marketingun online dhe madje kanë zgjedhur shumë artiste e fytyra publike që të bashkëpunojnë me ta.

https://www.instagram.com/p/CWAvxT9IJ-Q/

https://www.instagram.com/p/CW89jQRoN51/

https://www.instagram.com/p/CXjq8cUI4Ly/

https://www.instagram.com/p/CXtJVnOIPqN/

Nëse flasim për produktet që DAX ofron janë me kualitet të lartë si në postim ashtu edhe në realitet dhe janë në dispozicion për të gjitha llojet e telefonave.

https://www.instagram.com/p/CWyL4hLIIj_/

“Së fundi, edhe jemi zgjeruar në fushen e teknologjisë. Punojmë vetëm në platformën online e dërgojmë porosi në Kosovë, Maqedoni, Shqipëri”, thanë mes tjerash ata duke potencuar faktin se janë duke punuar rreth ‘Worldwide Shipping’.

https://www.instagram.com/p/CXuDdRboP56/

E, ju lexues të dashur ajo që duhet të dini është se porosia arrin tek klienti që nga momenti i kerkesës dhe brenda 48 oreve.

Shikoni disa nga punimet e mrekullueshme të Instagram-it të DAX dhe zgjedhja mbetet e juaja. /nzoom.biz/

https://www.instagram.com/p/CYykxj7IFkj/

https://www.instagram.com/p/CYuASAjoGC5/

https://www.instagram.com/p/CWELAdQIoZw/

https://www.instagram.com/p/CXWy0cEovwZ/

(Artikull i sponzorizuar)

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news