spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

SHIJO, adresa ideale për ushqime dhe ëmbëlsira që ju shkrihen në gojë

 Ramazani po afrohet dhe sigurisht që pas iftarit dëshironi të ëmbëlsoheni me produkte ushqimore.

Dikush e preferon vaktin e iftarit më të lehtë e dikush do ushqime tradicionale, shkruan nzoom.biz.

Për këtë kujdeset kompania SHIJO e cila ka zgjedhje të llojllojshme për shijen unike të klientëve që janë në numër.

E themeluar në vitin 2021 me traditë familjare, ky brend ofron cdo gjë që ju duhet për t’i festuar festat më të rëndësishme që shënoni në kalendar.

Tashmë janë publikuar ofertat e fundit të Bakllavasë për Fitër Bajram.

SHIJO ofron torte shumëngjyrëshe që do t’i zbukurojnë ditëlindjet dhe rastet tjera të rëndësishme.

SHIJO do të jetë pjesë e eventeve tuaja më të mëdha.

Ushqimet tradicionale të cilat do ju shkrihen në gojë.

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news