spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Pushime të bukura në resortin e mrekullueshëm ‘Delfin’

Po afrohen pushimet verore.

Ndoshta jeni në dilemë se ku do t’i kaloni ditët që i keni marrë të lira, shkruan nzoom.biz.

Delfin Resort’ është i pozicionuar në jug të qytetit të Shengjinit, në një plazh të mrekullueshëm të Lagunës së Kunës.

Një kompleks si ky që pushimet e kësaj vere të jenë të paharruara.

Lum si ata që kanë mundësi ta provojnë paketen All INCLUSIVE ku shkon dhe thjeshtë lë gjithcka pas, harron hallet dhe lodhjet që të kishin kapluar për shumë kohë.

Kënaqësi është të zgjedhësh një ambient ku ofrohet standard i larte sherbimi dhe akomodimi,  ku e ndjen mikpritjen e ngrohtë që të ofron stafi që është i kualifikuar.

Emisioni n’ZOOM do të ju sjell përparësitë e ‘Delfin Resort’ ku është i pari në Shëngjin që ofron çdo gjë në një vend pa pasur nevojë të ngarkoni vetën e të kërkoni ndonjë gjë diku tjetër.

(Artikull sponzorizues)

LAJMET E FUNDIT
Related news