spot_img
27 C
Pristina
15/06/2024

Vera 2022 ka vetëm një emër – ‘Harmonia Hotels Group’, lider i pushimeve ideale

Vera 2022 ka filluar mbarë dhe do të jetë sezonë e gjatë.

Kur afrohen pushimet verore bëhemi kurioz/e të dimë vendet e përshtatshme për t’i kaluar këto ditë të lira, shkruan nzoom.biz.

Rrugëtimin po e nisim nga fillimi.

Ishte viti 2011 kur ‘Harmonia Hotels Group’ është themeluar dhe jo një por brenda ombrelles së saj ka 4 hotele: Albanian Star Hotel, Horizont Hotel, Sun Hotel dhe Ibiza Hotel.

E, për të mësuar më shumë rreth historikut të ‘Harmonia Hotels Group’ dhe për t’i parë përparësitë e këtij kompleksi kaq atraktiv ndiqni storien e mëposhtme.

Rubrika ‘Ku po shkojna’ e emisionit n’ZOOM ju njeh me të rejat e 4 hoteleve të ‘HHG’.

Këtu mund t’i gjeni disa pika të forta se pse duhet ta zgjidhni këtë hotel që pushimet e kësaj vere të jenë thjesht PERFEKTE. /nzoom.biz/

 

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news